Mobilny doradca Twój osobisty doradca

Stworzyliśmy dla Ciebie Mobilnego Doradcę aby usprawnić i ułatwić proces projektowania łazienki. Zadaniem Doradcy jest dotrzeć na wskazany przez Ciebie adres i pomóc Ci we wszystkich kwestiach związanych z wykonaniem remontu łazienki, aranżacji wnętrza, zastosowania odpowiednich materiałów i rozwiązań technicznych.

Dlaczego?


Dlatego, że szanujemy Twój czas i wygodę.

Wiemy, że nam jest niejednokrotnie łatwiej i szybciej dotrzeć do Ciebie, przywieźć Ci i zaprezentować próbki materiałów, kolory fug,  kolekcje płytek katalogi i oczywiście dokonać przy tej wizycie pomiarów Twojej łazienki.


Nie ma to jak…


Nie ma to jak spotkanie na budowie, czy też w domu lub mieszkaniu, gdzie będzie przeprowadzony remont bo nic nie zastąpi rozmowy na miejscu.

Chcemy poznać Twój styl, upodobania, ważnym jest to co już zostało zrobione. Do każdego zadania staramy się podejść indywidualnie, bo nie ma dwóch takich samych domów, takich samych ludzi czy też takich samych upodobań, a to wszystko trzeba uwzględnić w dobrym projekcie.


Ile to kosztuje?


Jedyne co musisz nam poświęcić to swój czas.

Wizyta naszego doradcy nic nie kosztuje, podobnie zresztą jak wykonanie projektu jeżeli zrealizujesz z nami swój remont. Jeśli masz Swojego dostawcę glazury czy też armatury jesteśmy w stanie przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie, wystarczy że poinformujesz nas o tym wcześniej.


Dokąd jeździmy?


Projekty łazienek wykonujemy głównie na obszarze byłego woj. pilskiego.

Z pewnością ekspresowo zjawimy się w każdym miejscu na terenie powiatów chodzieskiego, pilskiego, wągrowieckiego oraz czarnkowsko-trzcianieckiego. Nasze projekty można także spotkać w Poznaniu oraz w Gdańsku.


Jak zamówić Mobilnego doradcę?


Chcąc zamówić naszą wizytę masz dwie możliwości:

  1. Dzwoniąc pod numer telefonu 508-134-844,

  2. Chcąc zamówić rozmowę wypełnij poniższy formularz. Nasz Doradca zadzwoni do Ciebie i umówi się z Tobą na spotkanie.