O nas Zapoznaj się z nami

Jesteśmy firmą rodzinną!


Szacuje się, że w Polsce jest 2,2 mln czynnych firm, z tego co najmniej 60 proc. to przedsiębiorstwa rodzinne, czyli jest ich dobrze ponad milion.


Większość małych i mikroprzedsiębiorstw to firmy rodzinne. Wytwarzają 67 proc. krajowego produktu brutto, czyli stanowią bardzo ważny segment gospodarki. W dodatku zapewniają znacznie więcej miejsc pracy niż duże firmy. Są ważne jeszcze dlatego, że są bardziej zdeterminowane, mają większą zdolność przetrwania trudnych czasów.

Założenie  Firmy


Naszą Firmę powołał do życia Edmund Kaczmarek w 1973 roku.

W początkowym okresie działalności zajmował się świadczeniem usług instalacyjnych na terenie miasta Chodzieży oraz późniejszego województwa pilskiego. W latach 90-tych działalność firmy została poszerzona również o handel materiałami instalacyjnymi oraz armaturą sanitarną.

Przez 35 lat prowadzenia działalności Edmund Kaczmarek zdobył przychylność szacunek wśród mieszkańców Chodzieży stając się uosobieniem najszczytniejszych cech takich jak uczciwość, sumienność i bezinteresowna pomoc.


Postać Edmunda Kaczmarka jest pierwowzorem marki PanEd Osobisty Hydraulik, która zrzesza na terenie Polski instalatorów i Serwisantów z różnych miast.

Przekazanie sterów firmy nastąpiło w 2008 roku przy okazji 35-lecia istnienia firmy.

Czasy Współczesne


Od 5 lat na czele firmy stoi następne pokolenie.

Prezesem Zarządu firmy jest Magdalena Kaczmarek a funkcje dyrektora zarządzającego pełni Paweł Kaczmarek, syn Edmunda.


Od 5 lat nasza firma rozwija się w dwóch kierunkach. Z jednej strony jest to pierwotna działalność handlowa i wykonawcza w branży instalacyjnej z drugiej strony  bardzo prężnie rozwijający się dział firmy zajmujący się glazurą , armaturą łazienkową oraz ceramiką sanitarną.

 

Jesteśmy ludźmi  z inicjatywą


Jesteśmy członkami szeregu organizacji oraz stowarzyszeń, które przyczyniają się  do naszego rozwoju ale także pozwalają nam uczestniczyć w życiu społecznym. Angażujemy się w te przedsięwzięcia, które mogą wpłynąć na dobro wspólne.